Tudi letos smo na šoli uspešno izvedli počitniško varstvo za učence od 1. do 3. razreda. Varstvo je potekalo v treh različnih terminih, vsak pa je bil bogat z raznovrstnimi dejavnostmi, ki so spodbujale tako gibalne kot ustvarjalne in kulturne veščine učencev.

Otroci so se podali na raziskovanje Arboretuma Volčji Potok, ustvarjali v delavnicah v lokalni knjižnici Daneta Zajca Moravče ter obiskali ranč Krmac, kjer so tudi jahali konje in spoznali številne tuje in domače živali. Svoje pogum in spretnosti so preizkusili v adrenalinskem parku GEOSS, hkrati pa so se sprehodili po učni poti ob Rači, kjer so izdelovali in spuščali čolničke po vodi. Poleg tega so se udeležili pohoda v okolici Moravč in sodelovali v različnih dejavnostih, ki smo jih organizirali znotraj šole.

V nadaljevanju si lahko ogledate nekaj utrinkov iz letošnjega počitniškega varstva.