V tednu pred velikonočnimi prazniki je na šoli potekalo tekmovanje iz angleške bralne značke. Udeležilo se ga je kar 88 učencev od 1. do 5. razreda.

Prvošolci so osvojili 6 zlatih, 10 srebrnih in eno priznanje za udeležbo.

Učenci drugih razredov so si razdelili kar 18 zlatih, 5 srebrnih in štiri priznanja za udeležbo.

V 3. razredu sta na šolskem tekmovanju zlato priznanje dosegli 2 učenki, 6 učencev je osvojilo srebrno priznanje, drugih 6 pa priznanje za udeležbo. Prav tako se je 7 tretješolcev pomerilo še v EPI bralni znački, kjer jih je 6 osvojilo zlato, eden pa srebrno priznanje.

V 4. razredu je zlato priznanje osvojilo 6 učencev, srebrnega 5, 5 pa priznanje za udeležbo.

Tudi petošolci radi berejo angleške knjige, na tekmovanju so si priborili 5 zlatih, 5 srebrnih, in 4 priznanja za udeležbo.

Zelo uspešni so bili tudi učenci POŠ Vrhpolje. Tam je sodelovalo 23 učencev, ki so osvojili 8 zlatih priznanj, 9 srebrnih in 5 priznanj za udeležbo.

Vsi tekmovalci so se zelo trudili in mentorici Andreja Balon in Andreja Mandeljc sta ponosni na prav vsakega izmed njih. Iskrene čestitke za vaše dosežke!