Spoštovani starši in učenci,

sporočamo vam, da smo danes, 30. 10. 2020, prejeli okrožnico Ministrstva za šolstvo, znanost in šport, kjer nas seznanjajo, da je ministrica za šolstvo, znanost in šport dr. Simona Kustec izdala sklep o spremembi šolskega koledarja in podaljšanju jesenskih počitnic za osnovne šole do 8. 11. 2020. Torej ta čas izobraževanje za učence na šoli ne bo potekalo. Hkrati pa je ministrica na današnji novinarski konferenci spodbudila učence naj ostanejo v učni formi in sicer na primer s pomočjo branja, gledanja dokumentarnih filmov, oddaje Infodrom ter spletnega časopisa Časoris. Poudarila je tudi pomen gibanja za odraščajočo mladino.

O pouku po 8. 11. 2020 vas bomo obvestili, ko bomo dobili nova navodila in informacije.

Lepo vas pozdravljamo, vodstvo šole