Obveščamo vas, da v občini Moravče poteka ali bo potekalo več del na cestiščih:

Začela se je rekonstrukcija (asfaltiranje) odseka od državne ceste proti naselju Križate– predvidoma bo omogočen šolski prevoz.

V naslednjem tednu bodo predvidoma potekala dela za  kanalizacijo v naselju Cesta na Grmače takrat bo delna ter kasneje popolna zapora dela ceste. Šolski prevoz bo potekal po obvozu v smeri proti Dešnu.

Sporočamo tudi, da bodo v četrtek 17.09.2020 pričeli z investicijsko vzdrževalnimi deli na vodovodu in vodovodnih hišnih v naselju Vrhpolje (od cerkve do šole). Izvajalec del je Prenova- Gradbenik d.o.o.. Dela bodo predvidoma zaključena do 10.11.2020. Na območju investicijsko vzdrževalnih del bo popolna zapora z dovoljenjem za prevoz skozi zaporo za šolski avtobus in kombi.

Na območjih del upoštevajte prometno signalizacijo in bodite kot pešci še bolj previdni.