Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je bil objavljen Javni razpis za dodelitev Zoisovih štipendij za posamezno raven izobraževanja za šolsko oziroma študijsko leto 2020/2021.

Namenjen je novim vlagateljem, ki še nimajo Zoisove štipendije oziroma se prvič prijavljajo za dodelitev, in tistim, ki v šolskem letu 2020/2021 prehajajo na višjo raven izobraževanja.

Rok za oddajo vlog je za dijake 7. 9. 2020 in za študente 7. 10. 2020.

Vloga je na voljo na spletni strani sklada. Mogoče jo je prevzeti tudi osebno na naslovu Javnega štipendijskega, razvojnega, invalidskega in preživninskega sklada Republike Slovenije, Dunajska 20, 1000 Ljubljana, vsak dan v poslovnem času.

Vlogo z dokazili vlagatelji pošljejo po pošti priporočeno ali vložijo osebno na naslov Javnega štipendijskega, razvojnega, invalidskega in preživninskega sklada Republike Slovenije, Dunajska 20, 1000 Ljubljana, s pripisom »295. JR – Zoisova štipendija (novi)«.

Dodatne inf. so na voljo:

– na e-poštnem naslovu zoisi@sklad-kadri.si,

– v poslovnem času na telefonski številki 01 43 45 897,

– v času uradnih ur osebno na naslovu sklada

Informacijo pripravila mag. Nika Cerar, univ. dipl. psih.