Spoštovani starši in skrbniki,

ker želimo kolesarjenje še bolj približati našim otrokom, v septembru organiziramo Kolesarski tabor v CŠOD Planica. Tabor je namenjen učenkam in učencem od 5. do 9. razreda.

V sodelovanju z OŠ Mengeš pripravljamo zanimive kolesarske vsebine, ki se bodo odvijale v okolici CŠOD Planica. Od petka 13. 09. do nedelje 15. 09. bomo bivali v CŠOD Planica, tam koristili polni penzion in izvajali načrtovane vsebine. Načrt je naslednji:

– cena tabora cca 60€ na otroka (smo še v fazi pridobivanja donatorskih sredstev, zato se bo cena lahko še spremenila na boljše),

– potrebna oprema za kolesarjenje, lastno kolo in čelada (možna izposoja po dogovoru),

– priporočljive kolesarske hlače ( ni nujno),

– odhod v petek 13. 09 .2019 ob 8.30 izpred šole,

– prihod v nedeljo 15. 09. 2019 ob 15.00 pred šolo,

– manjši prigrizki in bidon za vodo,

– pižama, milo in šampon, brisača,

– 3 kratke majice, kratke hlače, 3 nogavice, 3 spodnje hlače,

– trenirka, vetrovka,

– družabne igre, inštrument.

V primeru, da se vaš otrok želi udeležiti tabora, se prosim oglasite na eA Ani Kovač ali preko e-naslova ana.kovac@osmoravce.si. Za vse informacije in napotke sem na voljo na tel. številko: 040 618 983.

Prijave pobiramo do petka, 6. 9. 2019.

Športni pozdrav, Ana Kovač in Katja Medija.