SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO LJUBLJANA RAZPISUJE TEKMOVANJE ZA NAJBOLJŠI KRATKI FILM NA TEMO  NAJBOLJŠI POKLIC

K SODELOVANJU SO VABLJENE VSE OSNOVNE, SREDNJE POKLICNE IN STROKOVNE ŠOLE TER GIMNAZIJE.

Tekmovanje bo potekalo na šolski in državni ravni. Učenci in dijaki se bodo preizkusili v izdelavi kratkega filma na predpisano temo.

Cilj tekmovanja je mlade spodbuditi k razmišljanju o svoji nadaljnji izobraževalni in poklicni poti ter jim omogočiti, da skozi ustvarjalen proces, s pomočjo filmskega jezika, spoznavajo različne poklice ter jim na malo drugačen način tako približati poklice v gospodarskih panogah. Zbiranje prijav, pregledovanje in ocenjevanje prispelih filmov ter razglasitev bodo potekali pod organizacijo in izvedbo Srednje šole za oblikovanje in fotografijo Ljubljana.
Rok za prijavo na tekmovanje je 31. 10. 2013, rok za oddajo kratkih filmov pa je 10. 1. 2014.

Celoten razpis, prijavnice na tekmovanje in vse dodatne informacije lahko najdete na spletni strani www.ssof.si, ali na spodnjih povezavah:

Razpis

Prijavnica