V času od 22. marca do 22. aprila 2016 smo sodelovali pri ozaveščevalno-humanitarnem projektu Jaz, ti, mi za Slovenijo – stara plastenka za nov inkubator. Odpadne plastenke smo zbirali v posebej nameščenih  zabojnikih v pritličju šole (v eko kotičku). Zbrali smo kar precej odpadnih plastenk (14 večjih vreč), katere je prevzelo podjetje Prodnik.

Več odpadnih plastenk kot smo zbrali, višji bo finančni prispevek DROE Unirec (družba za ravnanje z odpadno embalažo) za sofinanciranje nakupa inkubatorja v porodnišnici Kranj. Donacije pa so se zbirale tudi z SMS sporočili preko Rdečega križa Slovenije.

Upamo, da je bil naš prispevek k nakupu inkubatorja čim večji in da bomo imeli srečo pri nagradnem delu, saj bo izmed sodelujočih šol nagrajena tista, ki bo zbrala največ plastenk na učenca.

Zahvaljujemo se Vam za vaše sodelovanje in pomoč pri tekmovanju!

Ekokoordinatirji