Dopoldanske govorilne ure bodo potekale po predhodnem dogovoru z učiteljem. Učitelje kontaktirajte na njihove e-naslove.
Mateja Andrejka
Pedagoginja, svetovalna delavka vrtca in šole, zgodovina
E-naslov: mateja.andrejka@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 12. 55 – 13.40
Katarina Djukić
Poučevanje: drugi učitelj v prvem razredu, jutranje varstvo
E-naslov: katarina.djukic@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 7.30 – 8.15
mag. Vesna Dobrila
Poučevanje: angleščina
E-naslov: vesna.dobrila@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00
Betka Gorjup Skok
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: betka.gorjup-skok@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 9.10 – 9.55
Nastja Grad
Poučevanje: glasbena umetnost
E-naslov: nastja.grad@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55
Inge Ivartnik
Poučevanje: likovna umetnost, izbirni predmeti
E-naslov: inge.ivartnik@osmoravce.si
govorilne ure: ponedeljek, 10.10 – 10.55
Jani Polak
Poučevanje: biologija, naravoslovje, jutranje varstvo, podaljšano bivanje
E-naslov: jani.polak@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55
Teja Goropevšek
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: teja.goropevsek@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 10.10 – 10.55
mag. Andreja Kosirnik
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč, predsednica sveta šole
E-naslov: andreja.kosirnik@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00
Bernarda Mal
Poučevanje: slovenščina
E-naslov: bernarda.mal@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 11.15 – 12.00
mag. Mojca Čeferin Kveder
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč
E-naslov: mojca.ceferin-kveder@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 11.15 – 12.00
Nada Osolnik
Poučevanje: jutranje varstvo, laborantka, računovodkinja
E-naslov: nada.osolnik@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 7.15 – 8.15
Marjanca Pirc
Poučevanje: podaljšano bivanje, glasbena umetnost (POŠ)
E-naslov: marjanca.pirc@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 11.20 – 12.05
Maja Dobravc
Poučevanje: gospodinjstvo, podaljšano bivanje, organizator šolske prehrane
E-naslov: maja.dobravc@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 11.15 – 12.00
Ivica Rus
Poučevanje: matematika
E-naslov: ivica.rus@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 12.55 – 13.40
Vanda Urbanija
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: vanda.urbanija@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55
Ksenija Volf
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: ksenja.volf@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 9.10 – 9.55
mag. Simon Zalar
Poučevanje: angleščina, zgodovina, dodatna strokovna pomoč
E-naslov: simon.zalar@osmoravce.si
govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00
Barbara Železnik Stegnar
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: barbara.zeleznikstegnar@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00
Urška Kovačič
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč
E-naslov: urska.kovacic@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 12.05 – 12.50
Polona Capuder
Poučevanje: podaljšano bivanje
E-naslov: polona.capuder@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 12.05 – 12.50
Tjaša Jereb - zunanja sodelavka
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč
E-naslov: tjasa.jereb3@guest.arnes.si
govorilne ure: po dogovoru
Katarina Učakar
Poučevanje: razredni pouk
katarina.ucakar@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 7.30 – 8.15
Tanja Apšner
Poučevanje: razredni pouk (POŠ)
E-naslov: tanja.apsner@osmoravce.si
govorilne ure: ponedeljek, 8.30 – 9.15
mag. Mojiceja Bonte
KIZ - Knjižnična informacijska znanja
E-naslov: mojiceja.bonte@guest.arnes.si
govorilne ure: po dogovoru
Barbara Fale
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: barbara.fale@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 11.15 – 12.00
Jan Gamberger
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč
E-naslov: jan.gamberger@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 11.15 – 12.00
Brigita Gorjup
Poučevanje: slovenščina, podaljšano bivanje
E-naslov: brigita.gorjup@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 11.15 – 12.00
Igrec Saša
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: sasa.igrec@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 7.30 – 8.15
Gordana Ilievska - zunanja sodelavka
logopedinja
E-naslov: gordana.ilievska@zgnl.si
govorilne ure: po dogovoru
Tadeja Jezernik
Poučevanje: slovenščina
E-naslov: tadeja.jezernik@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00
Tina Kočevar
Poučevanje: razredni pouk (POŠ)
E-naslov: tina.kocevar@osmoravce.si
govorilne ure: ponedeljek, 11.25 – 12.10
Alenka Košir
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: alenka.kosir@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 10.10 – 10.55
Sara Pačnik
Poučevanje: podaljšano bivanje
E-naslov: sara.pacnik@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 12.00 – 12.45
Tadeja Ocepek
Poučevanje: geografija, nemščina, jutranje varstvo
E-naslov: tadeja.ocepek@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 10.10 – 10.55
Nastja Brezovšek
Poučevanje: zgodovina
E-naslov: nastja.brezovsek@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 8.20 – 9.05
Boštjan Peterka
Poučevanje: podaljšano bivanje , šport
E-naslov: bostjan.peterka@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00
Martina Razoršek
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč
E-naslov: martina.razorsek@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 12.05 – 12.50
Tadej Novak
Poučevanje: podaljšano bivanje, šport
E-naslov: tadej.novak@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55
Dušan Tomc
Poučevanje: šport, izbirni predmeti šport
E-naslov: dusan.tomc@osmoravce.si
govorilne ure: ponedeljek, 9.10 – 9.55
Andreja Vavpetič
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: andreja.vavpetic@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 8. 20 – 9.05
Uroš Karažija
Poučevanje: tehnika in tehnologija, fizika, izbirni predmeti, dodatna strokovna pomoč
E-naslov: uros.karazija@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 8.20 – 9.05
Andreja Mandeljc
Poučevanje: angleščina
E-naslov: andreja.mandeljc@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 12.05 – 12.50
Haris Ljubijankić
Poučevanje: angleščina, domovinska in državljanska kultura in etika, izbirni predmeti
E-naslov: haris.ljubijankic@osmoravce.si
govorilne ure: ponedeljek, 10.10 – 10.55
Simona Pirc Jenko
Svetovalna delavka
E-naslov: simona.pirc.jenko@osmoravce.si
govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00
Katja Dolinšek
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč
E-naslov: katja.dolinsek@osmoravce.si
govorilne ure: po dogovoru
Andreja Balon
Poučevanje: angleščina (1. triada)
E-naslov: andreja.balon@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00
Anela Omerčević Fejzić
Psihologinja
E-naslov: anela.omercevic-fejzic@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 8.20 – 9.05
Matjaž Gerenčer
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč
E-naslov: matjaz.gerencer@guest.arnes.si
govorilne ure: ponedeljek, 12.05 – 12.50
Tina Grabnar
Poučevanje: razredni pouk (POŠ)
E-naslov: tina.grabnar@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 10.35 – 11.20
Gregor Ivanšek
Poučevanje: matematika, izbirni predmeti, org. inf. dejavnosti
E-naslov: gregor.ivansek@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 7.30 – 8.15
Sonja Jančar Žvanut
Poučevanje: kemija, naravoslovje, izbirni predmeti
E-naslov: sonja.zvanut@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00
Terezija Juvan
Poučevanje: matematika, dodatna strokovna pomoč
E-naslov: terezija.juvan@guest.arnes.si
govorilne ure: petek, 7.30 – 8.15
Jana Keržan
Poučevanje: razredni pouk, jutranje varstvo (POŠ)
E-naslov: jana.kerzan@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 10.35 – 11.20
Martina Končar
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: martina.koncar@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55
Ana Kovač
Poučevanje: šport, podaljšano bivanje (POŠ), vodja na POŠ
E-naslov: ana.kovac@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 11.25 – 12.10
mag. Katja Medija
Poučevanje: razredni pouk
E-naslov: katja.medija@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 10.10 – 10.55
Petra Peterka
Poučevanje: matematika, pomočnica ravnateljice
E-naslov: pomocnica@osmoravce.si
govorilne ure: po dogovoru
Alenka Rajh
Poučevanje: šport, izbirni predmeti
E-naslov: alenka.rajh@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 11.15 – 12.00
Andrej Rous Robida
Poučevanje: tehnika in tehnologija, fizika, izbirni predmeti
E-naslov: andrej.rousrobida@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 10.10 – 10.55
Meta Škerlavaj
Poučevanje: šport, izbirni predmeti
E-naslov: meta.skerlavaj@osmoravce.si
govorilne ure: ponedeljek, 9.10 – 9.55
Alenka Tominšek
Poučevanje: slovenščina
E-naslov: alenka.tominsek@osmoravce.si
govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55
Daša Vidic
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč, jutranje varstvo (POŠ)
E-naslov: dasa.vidic@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 12.15 – 13.00
Zdenka Wicher
Poučevanje: podaljšano bivanje (POŠ)
E-naslov: zdenka.wicher@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 12.15 – 13.00
Joži Zaveršnik
Poučevanje: podaljšano bivanje
E-naslov: jozi.zaversnik@osmoravce.si
govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00
Simona Vidic
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč, podaljšano bivanje
simona.vidic@osmoravce.si
govorilne ure: sreda, 11.15 – 12.00
Neja Šeme
Poučevanje: dodatna strokovna pomoč
E-naslov: neja.seme@osmoravce.si
govorilne ure: petek, 11.15 – 12.00