1. a - Barbara Fale

e-mail:  barbara.fale@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00

1. b - Igrec Saša

e-mail: sasa.igrec@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 7.30 – 8.15

1. v / 2. v - Tina Grabnar

e-mail: tina.grabnar@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 12.15 – 13.00 (POŠ)

2. a - Betka Gorjup Skok

e-mail: betka.gorjup-skok@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 9.10 – 9.55

2. b - Tjaša Jaklin Vesel

e-mail: tjasa.jaklin@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 9.10 – 9.55

3. a - Andreja Vavpetič

e-mail: andreja.vavpetic@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00

3. b - Barbara Železnik Stegnar

e-mail: barbara.zeleznikstegnar@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.10 – 9.55

3. c - Vanda Urbanija

e-mail: vanda.urbanija@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 10.10 – 10.55

3. v - Tanja Apšner

e-mail: tanja.apsner@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 9.20 – 10.05 (POŠ)

4. a - Martina Končar

e-mail: martina.koncar@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 11.15 – 12.10

4. b - Ksenija Volf

e-mail: ksenja.volf@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55

4. v - Tina Kočevar

e-mail:  tina.kocevar@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 10.35 – 11.20 (POŠ)

5. a - Jana Keržan

e-mail: jana.kerzan@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 9.10 – 9.55

5. b - Kristjan Kmetič

e-mail: kristjan.kmetic@gmail.com

govorilne ure: ponedeljek, 10.10 – 10. 55

5. c - mag. Katja Medija

e-mail: katja.medija@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 8.20 – 9.05

6. a - Dušan Tomc

email: dusan.tomc@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00

6. b - Nina Maček

e-mail: nina.macek@osmoravce.si

govorilne ure:  sreda, 8.20 – 9.05

6. c - Valentina Vršič

e-mail: valentina.vrsic@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 12.05 – 12.50

7. a - Alenka Rajh

e-mail: alenka.rajh@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 10.10 – 10.55

7. b - Ivica Rus

e-mail: ivica.rus@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek,11.15 – 12.00

7. c - Anka Jeran

e-mail: anka.jeran@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 9.10 – 10.55

8. a - Matej Žist

email: matej.zist@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 12.05 – 12.50

8. b - Rok Vengar

email: rok.vengar@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 11.15 – 12.00

 

8. c - mag. Simon Zalar

email: simon.zalar@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00

9. a - Božena Groboljšek

e-mail: bozena.groboljsek@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 8.20 – 9.05

9. b - Helena Klinc

e-mail: helena.klinc@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 9.10 – 9.55

9. c - Zdenka Wicher

e-mail: zdenka.wicher@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.10 – 9.55

Mateja Andrejka

e-mail: mateja.andrejka@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 8.20 – 9.05

mag. Nika Cerar

email: nika.cerar@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 10.10 – 10.55

mag. Vesna Dobrila

email: vesna.dobrila@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek. 11.15 – 12.00

Maja Gerčar

email: maja.gercar.os@gmail.com

govorilne ure:

Matjaž Gerenčer

email: matjaz.gerencer@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00

Teja Goropevšek

email: teja.goropevsek@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 12.15 – 13.00 na POŠ

Marija Gotar

email: marija.gotar@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 7.30 – 8.15

Gordana Ilievska

e-mail: gordana.ilievska@zgnl.si

govorilne ure:po dogovoru

Inge Ivartnik

e-mail: inge.ivartnik@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljke, 12.05 – 12.50

Sonja Jančar Žvanut

email: sonja.zvanut@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 9.10 – 9.55

Terezija Juvan

email: terezija.juvan@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 8.20 – 9.05

dr. Franci Kolenec

email: franci.kolenec@guest.arnes.si

govorilne ure: po dogovoru

Metka Koprivšek

email: metka.koprivsek@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek,  12.05 – 12.50

Maja Koren

email: maja.koren@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 10.10 – 10.55

mag. Andreja Kosirnik

email: andreja.kosirnik@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 12.55 – 13.40

Ana Kovač

email: ana.kovac@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 12.00 – 12.50

Jasna Lepold - Phillips

email: jasna.lepold-phillips@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 10.10 -10.55

Bernarda Mal

email: bernarda.mal@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 9.10 – 9.55

Irena Malovrh

email: irena.malovrh@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 12.05-12.50

Mojca Malovrh

email: mojca.malovrh@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 10.10 – 10.55

 

Marjeta Merela

email: marjeta.merela@osmoravce.si

govorilna ura: četrtek, 8.20 – 9.05

Nada Osolnik

email: nada.osolnik@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 11.15-12.00

Boštjan Peterka

email: bostjan.peterka@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 12.15 – 13.00 (POŠ Vrhpolje)

Petra Peterka

email: pomocnica@osmoravce.si

govorilne ure: po dogovoru

Marjanca Pirc

email: marjanca. pirc@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 12.55 – 13.40

mag. Mojiceja Podgoršek

email: mojiceja.podgorsek@guest.arnes.si

govorilne ure: vsak dan od 8. do 13.30 po predhodnem telefonskem dogovoru

Martina Razoršek

email: martina.razorsek@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00

Andrej Rous Robida

e-mail: andrej.rousrobida@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 12.05 – 12.50

Neja Šeme

email: neja.seme@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 11.15 12.00

Meta Škerlavaj

email: meta.skerlavaj@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00

Nika Škorjanc

email: nika.skorjanc@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.10 – 9.55

Vanja Šmid

email: vanja.smid@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 12.55 – 13.40

Alenka Tominšek

email: alenka.tominsek@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 8.20 – 9.05

Daša Vidic

email: dasa.vidic@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 10.20 – 11.05 (POŠ Vrhpolje)

Tina Weinhardt

email: tina.weinhardt@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 10.10 – 10.55

Joži Zaveršnik

email: jozi.zaversnik@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 12.05 – 12.50