četrtek, 10. 10. 2019

 

RAZRED RAZREDNIK PROSTOR
1. a Barbara Fale N4 16.00 – 17.30
1. b Igrec Saša N5 16.00 – 17.30
1. v / 2. v Tina Grabnar V1 POŠ 16.00 – 17.30
2. a Betka Gorjup Skok 6 16.00 – 17.30
2. b Kristjan Kmetič 5 16.00 – 17.30
3. a Andreja Vavpetič 22 16.00 – 17.30
3. b Barbara Železnik Stegnar 23 16.00 – 17.30
3. v Tanja Apšner V3 POŠ 16.00 – 17.30
4. a Vanda Urbanija 30 16.00 – 17.30
4. b Ksenija Volf 24 16.30 – 18.00
4. c Martina Končar 26 16.00 – 17.30
4. v Nika Čater V4 POŠ 16.00 – 17.30
5. a Jana Keržan 21 16.00 – 17.30
5. b Alenka Košir 20 16.00 – 17.30
5. c mag. Katja Medija 27 16.00 – 17.30
6. a Božena Groboljšek 36 17.15 – 18.45
6. b Vanja Šmid 42 17.00 – 18. 30
6. c Sonja Jančar Žvanut N10 17.00 – 18.30
7. a Dušan Tomc 38 16.30 – 18.00
7. b Vesna Dobrila N11 16.00 – 17.30
7. c Valentina Vršič 65 16.00 – 17.30
8. a Alenka Rajh 66 16.30 – 18.00
8. b Ivica Rus 39 16.30 – 18.00
8. c Anka Jeran N03 16.30 – 18.00
9. a Bernarda Mal N12 16.30 – 18.00
9. b Rok Vengar 14 16.00 – 17.30
9. c mag. Simon Zalar 40 16.30 – 18.00

 

IME IN PRIIMEK PROSTOR ČAS
Andrejka Mateja N18 16.30 – 18.00
Cerar Nika 29 16.30 – 18.00
Gerčar Maja zbornica 16.30 – 18.00
Gerenčer Matjaž zbornica? 16.30 – 18.00
Goropevšek Teja V1 poš 16.00 – 17.30
Grad Nastja zbornica 16.00 – 17.30
Ivartnik Inge 25 16.30 – 18.00
Juvan Terezija kabinet 41 16.00 – 17.30
Klinc Helena zbornica 16.30 – 18.00
Koren Maja kabinet špo

17.30 – 19.00

(po dogovoru)

Kosirnik Andreja N14 16.00 – 18.00
Kovač Ana kabinet špo 16.30 – 18.00
Kuhar Sabina zbornica 16.30 – 18.00
Maček Nina N18 16.30 – 18.00
Malovrh Mojca kabinet n7 16.00 – 17.30
Merela Marjeta kabinet 28 16.30 – 18.00
Novak Žiga knjižnica (N23) 15.30 – 18.00
Osolnik Nada računovodstvo 16.30 – 18.00
Peterka Boštjan POŠ zbornica 16.00 – 17.30
Peterka Petra kabinet pomočnice 16.30 – 18.00
Pirc Marjanca kabinet n7 16.15 – 17.45
Podgornik Sanja zbornica 16.30 – 18.00
Razoršek Martina N16 15.45– 18.00
Rous Robida Andrej zbornica 16.30 – 18.00
Šeme Neja knjižnica (N22) 16.30 – 18.00
Škerlavaj Meta kabinet ŠPO 16.30 – 18.00
Tominšek Alenka kabinet n7 16.30 – 18.00
Urankar Jerneja kabinet N01 16.00 – 17.45
Vidic Daša POŠ kabinet 16.00 – 17.30
Weinhardt Tina zbornica 16.30 – 18.00
Wicher Zdenka 37 16.30 – 18.00
Zaveršnik Jožefa kabinet n7 16.00 – 17.30
Žvokelj Tanja kabinet n7 16.00 – 17.30

 

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)