Spoštovani,

šolsko leto se je tako za strokovne delavce (ravnatelje, učitelje in ostale zaposlene) kot tudi za starše letos začelo zelo nenavadno. Postavljeni ste bili v položaj, ki je vsekakor nezavidljiv, hkrati pa izjemno odgovoren in naporen.

Po treh mesecih izvajanja procesa osnovnošolskega izobraževanja, od tega več kot mesec dni na daljavo, so se že pričele kazati določene pomanjkljivosti takšnega načina izvajanja pouka. Zato smo se pri Mojeznanje.si odločili, da za učitelje in predvsem starše, ki so se znašli v stiski, izvedemo tečaj z naslovom Učinkovito učenje pri šolanju na daljavo ter na tak način ponudimo podporo.

Tečaj bo izveden jutri, v petek, 27.11.2020 ob 18.00 uri.

Vsebino tečaja si lahko ogledate na tej povezavi, na tečaj pa se lahko brezplačno in brez obvez prijavite tukaj.

Vabljeni, da obvestilo preko svojih kanalov posredujete svojim zaposlenim ter staršem, ki bi jih vsebina zanimala.

Želimo vam lep in kar se da produktiven konec tedna,

Saša Senica

Ekipa Mojeznanje.si