Vabim otroke od 6. do 9. razreda, da se pridružijo dodatnim uram športa v programu Rap-zdravje in gibanje.

Ker je gibanje ključno orodje za vzpostavljanje celostnega ravnovesja posameznika, učencem/-kam posameznega razreda od 6.-9.razreda, v okviru razširjenega programa, na področju gibanja in zdravja, v tem šolskem letu 2020 / 2021, ponujamo dodatne gibalne dejavnosti.

V sklopu tega programa  učencem omogočamo 5 ur gibanja na teden, kar je seštevek ur obveznega in razširjenega programa. Dodatne ure gibanja se ne ocenjujejo.

Učencem in učenkam bomo ponudili:

• EKIPNE ŠPORTE – Odbojka, badminton / namizni tenis, košarka, mali nogomet, frisbie, baseball, rokomet.
  • CELOSTNA VADBA – Naravne oblike gibanja, vadba za moč in gibljivost, kardio vadba.
  • IGRE V NARAVI – orientacija, kolesarjenje, nordijska hoja.

Prijavnice lahko otroci dobijo k kabinetu športa.

URNIK:

PONTORSREČETPET
5. uraRaP (7.r)
6. ura
7. uraRaP (8., 9.r)RaP (6., 7.r)RaP (8., 9.r)
8. ura

Športni pozdrav, Maja Koren