Spoštovani krajani Moravč in okoliških vasi,

v sredo, 26. 09. 2018 ob 15.30 (vračamo se predvidoma ob 17.30), se izpred šole odpravljamo na tradicionalni pohod na Mohorja, ki ga organiziramo v sklopu podaljšanega bivanja na OŠ Jurija Vege Moravče. Tako praznujemo Evropski teden športa, ki se ponaša z sloganom: ČAS JE ZA GIBALNO AKTIVNOST!  #beactive.

Vljudno vabimo vse učenke in učence ter krajane, da se nam pridružijo na lepem pohodu, kjer se bomo družili s športom in krasno moravško pokrajino.

Za otroke v podaljšanem bivanju, ki se ne bodo udeležili pohoda, bo v sklopu podaljšanega bivanja v šoli organizirano varstvo, tako kot običajno.

Tako za Vas kot Vaše otroke, ki se bodo udeležili pohoda, priporočamo udobno pohodniško obutev, steklenico z vodo in obilo dobre volje. Če bo kaj priboljška v nahrbtniku, pa še toliko bolje 🙂

Več o Evropskem tednu športa lahko preberete na:

Landing

V primeru slabega vremena bomo v ponedeljek sporočili in prilogodili termin pohoda.

VABLJENI, aktiv podaljšanega bivanja, OŠ Jurija Vege Moravče.