VOZNI RED ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019

LINIJA PREVOZA IZ PRVE ZAPISANE LOKACIJE ODPELJE OB: OPOMBE

LINIJE DOVOZOV

1. UPORABA REDNIH AVTOBUSNIH LINIJ – Arriva-KAM BUS d.o.o.(mesečne vozovnice)

ZALOG POD SVETO TROJICO – STEGNE –VRHPOLJE PRI MORAVČAH – SPODNJI TUŠTANJ – KRAŠCE – GORICA – MORAVČE 703
PEČE– GORA PRI PEČAH – PLES – ZGORNJA DOBRAVA – SPODNJA DOBRAVA – DRTIJA – MORAVČE 740

1. 39 – SEDEŽNI AVTOBUS (Gerčar prevozi d.o.o.)

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – ŽAGA – SELO PRI MORAVČAH – GORIČICA – ZALOG POD SVETO TROJICO – ELEKTROVOD – ŽAGA – SVETI ANDREJ – KRAŠCE – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 635
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – DRTIJA – SPODNJA DOBRAVA – ZGORNJA DOBRAVA – PLES – GORA PRI PEČAH  – PEČE – ZGORNJE KOSEZE –MOŠENIK – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 655
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – PODSTRAN – DOLE PRI KRAŠCAH – IMENJE (IMENJE 22) – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 730

III. PRVI 16 SEDEŽNI AVTOBUS (Pestotnik Miran s.p.)

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – VODICE –LIMBARSKA GORA – HRASTNIK – GABRJE POD LIMBARSKO GORO – ODCEP ZA SELCE PRI MORAVČAH –  OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 605 Prevoz za učence od 8. do 9. razreda in tiste, ki imajo 0. uro pouk.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – VINJE – PLANJAVA – NEGASTRN – SOTESKA – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 628 Prevoz za starejše učence od 6. – 9. razreda.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – PRETRŽ – KRIŽATE – PODGORICA PRI PEČAH – GORA PRI PEČAH (SELIŠE) – PLES – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 650 Tisti učenci, ki so določeni na prevozu v šolo.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – VINJE – NEGASTRN– SOTESKA – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 722 Prevoz za učence od 1. do 5. razreda.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – VODICE –LIMBARSKA GORA – HRASTNIK – GABRJE POD LIMBARSKO GORO – ODCEP ZA SELCE PRI MORAVČAH – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 737 Prevoz za učence od 1. do 8. razreda.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – ČEŠNJICE PRI MORAVČAH – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 801 Prevoz za učence od 1. do 6. razreda.

DRUGI 16 SEDEŽNI AVTOBUS (Pestotnik Miran s.p.)

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – DEŠEN (IGRIŠČE)ZGORNJI PREKAR– ZALOG PRI KRESNICAH – SPODNJI PREKAR – HRIB – KOVAČIJA – GRMAČE – CESTA NA GRMAČE – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 608
 OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – SELO PRI MORAVČAH – GORIČICA PRI MORAVČAH  – STEGNE –POŠ VRHPOLJE 652 Prevoz samo za učence POŠ Vrhpolje.
POŠ  VRHPOLJE – SPODNJA JAVORŠICA – POŠ VRHPOLJE – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 702 Za učence 9. razreda in tiste, ki imajo 0. uro pouk.
MORAVČE – GRMAČE – CESTA NA GRMAČE – MORAVČE 717
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – SPODNJI TUŠTANJ –  SELO PRI MORAVČAH- GORIČICA PRI MORAVČAH – STEGNE – POŠ VRHPOLJE 734 Prevoz samo za učence POŠ Vrhpolje.
POŠ VRHPOLJE – SPODNJA JAVORŠICA – POŠ VRHPOLJE 754 Za učence od 1. do 8. razreda (POŠ in Moravče).
 POŠ VRHPOLJE – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 802

LINIJE ODVOZOV

1. UPORABA REDNIH AVTOBUSNIH LINIJ – Arriva -KAM BUS d.o.o.(mesečne vozovnice)

MORAVČE – GORICA – KRAŠCE – SELO PRI MORAVČAH – ZALOG POD SVETO TROJICO 1320
MORAVČE – GORICA – KRAŠCE – SELO PRI MORAVČAH – ZALOG POD SVETO TROJICO 1335
MORAVČE – DRTIJA – SPODNJA DOBRAVA – ZGORNJA DOBRAVA –  PLES – GORA PRI PEČAH –PEČE 1305
MORAVČE – DRTIJA – SPODNJA DOBRAVA – ZGORNJA DOBRAVA –  PLES – GORA PRI PEČAH – PEČE 1458
MORAVČE – GORICA – KRAŠCE – SELO PRI MORAVČAH – ZALOG POD SVETO TROJICO 1530

1. 39 – SEDEŽNI AVTOBUS (Gerčar prevozi d.o.o.)

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – ŽAGA, ELEKTROVOD, STEGNE – VRHPOLJE PRI MORAVČAH – SPODNJI TUŠTANJ – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1325 Prednost imajo učenci do vključno 7.r postaja Stegne, Vrhpolje, Tuštanj in postaja Elektrovod ter 1. in 2. r.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – DRTIJA – SPODNJA DOBRAVA – ZGORNJA DOBRAVA – PLES – GORA PRI PEČAH – PEČE – ZGORNJE KOSEZE –MOŠENIK – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1350 Učenci iz Zgornjih Kosez in Mošenika uporabljajo samo ta prevoz na poti iz šole domov.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – PODSTRAN – DOLE PRI KRAŠCAH – IMENJE (IMENJE 22) – KRAŠCE PRI MORAVČAH – GORICA – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1416
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – GORICA – KRAŠCE – ŽAGA, ELEKTROVOD, STEGNE – VRHPOLJE PRI MORAVČAH – SPODNJI TUŠTANJ – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1450 Prevoz uporabljajo tudi učenci zadnje triade iz Dol in Imenj, če imajo 7. uro pouk.

III. PRVI 16 SEDEŽNI AVTOBUS (Pestotnik Miran s.p.)

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – SOTESKA PRI MORAVČAH – VINJE – NEGASTRN – PLANJAVA –  OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1300 Prevoz za učence od 1. do 5. razreda in za Planjavo.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – ODCEP ZA SELCE PRI MORAVČAH – GABRJE POD LIMBARSKO GORO – VODICE – LIMBARSKA GORA – HRASTNIK – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1319 Prevoz je namenjen mlajšim učencem.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – ČEŠNJICE PRI MORAVČAH – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1350
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE –  PRETRŽ – KRIŽATE – PODGORICA – GORA PRI PEČAH (SELIŠE) –PLES – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1359 Tisti učenci, ki so določeni na  prevozu iz šole.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – VINJE – NEGASTRN– OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1450 Prevoz za učence, ki imajo 6. ali 7. uro pouk in za starejše učence.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – ODCEP ZA SELCE PRI MORAVČAH – GABRJE POD LIMBARSKO GORO – VODICE – LIMBARSKA GORA – HRASTNIK – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1505 Prevoz za učence, ki imajo 6. ali 7. uro pouk in za starejše učence.

DRUGI 16 SEDEŽNI AVTOBUS (Pestotnik Miran s.p.)

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – CESTA NA GRMAČE– OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1300
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – GRMAČE – KOVAČIJA – HRIB – ZALOG PRI KRESNICAH –  ZGORNJI PREKAR – DEŠEN (IGRIŠČE)- OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1310
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – POŠ  VRHPOLJE – SPODNJA JAVORŠICA – POŠ VRHPOLJE 1354 Prevoz za učence od 1. do 8. razreda.
 POŠ VRHPOLJE – STEGNE  – SELO PRI MORAVČAH – GORIČICA PRI MORAVČAH – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1425
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – POŠ VRHPOLJE –SPODNJA JAVORŠICA – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1450 Za učence 9. razreda in tiste, ki imajo 7. uro pouk.
OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – GRMAČE – ODCEP ZA HRIB NAD RIBČAMI – ZGORNJI PREKAR – DEŠEN – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1513

ENKRAT TEDENSKO – OB SREDAH (Pestotnik Miran s.p.)

OŠ JURIJA VEGE MORAVČE – POŠ VRHPOLJE – OŠ JURIJA VEGE MORAVČE 1230 Prevoz za neobvezne izbirne predmete iz POŠ Vrhpolje v Moravče.