V četrtek, 23.11.2017, smo na OŠ Jurija Vege izvedli še zadnje predavanje iz jesenskega sklopa Šole za starše.

Naš gost je bil tokrat dr. Andrej Perko, psiholog in psihoterapevt,  ki že dolga leta vodi terapevtske skupine ljudi z različnimi problemi in stiskami po modificirani socialno-andragoški metodi.

Naslov tokratne šole za starše je bil »Moški, družina in smisel«.

Dr. Andrej Perko je vse prisotne seznanil z vlogo moškega nekoč in danes, ter svoja dognanja podkrepil tudi s primeri iz življenja ljudi, ki jih srečuje tekom svojega psihoterapevtskega dela. S seboj je pripeljal tudi gosta, gospoda Andreja, ki je predstavil svojo življenjsko zgodbo in jo postavil v kontekst tokratnega predavanja.

Srečanje smo, polni novih (starih) spoznanj o vlogi moškega in ženske, zaključili s pogostitvijo in klepetom.