V torek, 7. februarja, dan pred slovenskim kulturnim praznikom, smo,  kot običajno,  v šoli pripravili prireditev, s katero smo počastili ta pomemben dan.

V kulturnem programu, ki smo da pripravili v telovadnici vrtca, so sodelovali člani mladinskega pevskega zbora Muc Art, ki so poleg himne pripravili še dve prijetni ljudski pesmici, in člani gledališkega krožka, ki so v svoji številčni zasedbi »iskali Pepelko za kraljeviča«. Učenci so se zelo potrudili in na improviziranem odru  zaigrali pet dejanj igrice.

Učenci so z zanimanjem sledili programu, na koncu smo bili vsi zadovoljni, tako izvajalci kot gledalci.

Igrico so učenci zaigrali še za otroke iz vrtca, ki so bili pridni gledalci in poslušalci ter z zanimanjem sledili dogajanju.

Božena Groboljšek