Dragi učenci in učenke!

Tudi letos se pridružujemo projektu NIVEA  Podarite nam modro srce, ki ga organizira Beiersdorf v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Slovenije. Z izvedbo projekta bo Učni sklad Nivea obogaten za 20. 000 EUR, sredstva pa bodo v celoti namenjena štipendiranju otrok in mladostnikov po presoji ZPMS.

Kako bo letos potekal projekt?

Vabljeni ste, da kot skupina (razred, OPB, jutranje varstvo…) ali kot posamezniki sodelujete tako, da ustvarjate modra srca v poljubni tehniki.

Letos sta dve možnosti zbiranja src. Prva možnost je, da srca, ki jih boste izdelali, oddate učitelju ali razredniku, ki jih bo oddal v zbirno škatlo v zbornici. Ta srca bomo zbirali do 20. februarja in jih bomo oddali po pošti.

Druga možnost, ki pa je letos nova, pa je, da modra srca v času od 23. januarja do 20. februarja, seveda pod mentorstvom učitelja ali razrednika, izobesite na okna učilnic in hodnikov ter tako našo skrb za izobrazbo otrok pokažemo tudi mimoidočim. Ta srca bomo fotografirali in jih objavili na Facebook strani NIVEA Slovenija.

Želimo si, da bi imeli 20. februarja, ko je DAN MODRIH SRC, na oknih čim več src.

V akciji se lahko sodeluje tudi po spletu na povezavi www.NIVEA.si/srce.

Najlepša hvala za vsa podarjena srca!

Ekokoordinatorice Petra, Andreja, Tanja in Betka