POŠLJI NOVOLETNO POŠTO. ČAKAJ NA …

Že vrsto let v decembru na naši šoli poteka novoletna pošta. To je imenitna priložnost, da SMS pošlješ na voščilnici

svojim prijateljem in delavcem šole. Ne potrebuješ denarja, redne pošte, znamke … Priporočam ti, da si vzameš nekaj časa za ustvarjanje unikatnih voščilnic za tiste, ki ti na tej šoli kaj pomenijo. Pa tudi voščilo samo naj bo premišljeno, da bo naslovnika ganilo.

Za novoletno pošto bodo poskrbeli člani šolske skupnosti. Škatla za vaša pisma in voščila bo pri dežurnem učencu. Na ovojnico s čitljivo pisavo napišite ime, priimek ter razred prejemnika, da bodo božični poštarji brez težav našli učenca, kateremu je namenjeno voščilo.

Pišite, rišite vaše želje ter s tem tistim, ki jih imate radi, polepšajte družinske praznike.

Kristina