Dragi radovedneži, drage radovednice!

Super, uspelo nam je objaviti tudi 3. številko elektronskega časnika naše šole in dočakati prvi sneg. Kaj nam je še pobegnilo, pa bomo ujeli v naslednjo številko. Naš piar deluje, zato vemo, da imamo na šoli originalne čudovite primerke, ki z znanjem rušijo državne meje, kajne Tadej B. in drugi nosilci priznanj?

Če hočeš, še vedno lahko skupaj z nami dirkaš po šoli in loviš super novičke ter jih pošiljaš na vegov.rod@gmail.com. Bomo zelo vesele. Ja, prav si prebral, še vedno smo samo ženskice pridne …

Iz uredništva pa samo še želje po doživetem praznovanju in odločnim skoku v novo leto. Naj se ti uresničijo cilji, še prej si jih postavi in prisegaj na edino valuto, ki na svoji vrednosti nikoli ne izgublja, pravi pa se ji znanje.

Zabavno branje.