kapa2Tanja Uvere in podjetje Soven zunanja donatorja novoletnega sejma

OŠ Jurija Vega Moravče, bo v četrtek, 01.12.2011, organizirala novoletni sejem. Prodajali se bodo predvsem šali, rokavice, nogavice in kape. Pridna Blaževa mamica Sabina

Barlič je navezala stik z vrhunsko modno kreatorko in podjetjem za predelavo naravne volne. Šola bo na sejmu darovane izdelke prodala in tako obogatila šolski sklad v korist učencem.

Unikatni kapi oblikovalke Tanje sta na ogled v vitrini srednjega nadstropja. Ponudbe za nakup pa lahko oddate vse dni do sejma v skrinjico pri dežurnem učenci. Biti faca in povrhu še faca s kapo priznane kreatorke je res super prehod v zimske in praznične dni. Ampak unikatno kapo bo nosila le ena glava.

Poglejte si spodnjo povezavo, da bo odločitev lažja.

Soven

Zunanjim donatorjem in predvsem tudi delavcem šole in staršem se iskreno zahvaljujemo za sodelovanje.

Bernarda